خانه

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

   

  ما یک کارگاه گسترده ، تمیز و مرتب و یک تیم تولید و توسعه با تجربه غنی ، پشتیبانی قوی از تحقیق و توسعه و نیازهای تولیدی شما داریم! همه محصولات ما با استانداردهای کیفیت بین المللی مطابقت دارند و در بازارهای مختلف در سراسر کشور بسیار قدردانی می شوند جهاناگر به هر یک از محصولات ما علاقه مند هستید و یا می خواهید در مورد یک سفارش سفارشی بحث کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.ما مشتاقانه منتظریم تا در آینده نزدیک روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان ایجاد کنیم.

   

  1 ، نمای کلی کارخانه

  Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

  2 ، تجهیزات پردازش

  Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

   

  Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4

   

 • OEM / ODM

  بهبود مستمر ، به دنبال سطح کیفیت بالاتر. کارکنان فروش بسیار اختصاصی ما هرگز از پیمودن مایل اضافی برای برآورده ساختن و فراتر رفتن انتظارات مشتری شانه خالی نکرده اند. ما با مشتریان خود وفادارانه و متعهدانه رفتار می کنیم ، صرف نظر از اندازه تجارت و صنعت آنها.

   

   

 • تحقیق و توسعه

  مسئولیت اطمینان از کیفیت است و کیفیت زندگی شرکت است. ما مشتاقانه منتظر همکاری طولانی مدت با مشتریان هستیم ، ما بهترین خدمات و خدمات پس از فروش را برای همه مشتریان خود ارائه خواهیم داد. اگر سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید. تا جایی که می توانیم در اولین بار به شما پاسخ خواهیم داد.

اطلاعات تماس
Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Steve

تلفن: 86-15237182213

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)